reklam
reklam

Çekmeköy Trabzonlular Derneği 1.Olağan Kongresini Yaptı

Eklenme Tarihi: 1 Mart 2018, Perşembe - 10:00   Okunma Sayısı: 118019

İSTANBUL

Çekmeköy Trabzonlular Derneği Kurucu Başkanı  Erdal Albayrak kongre öncesinde yaptığı  konuşmasında ise  derneğin kuruluş aşamasından da bahsederek derneğe destek veren herkese  çok teşekkür etti. Yoğun işlerinden dolayı kongrede aday olmayacağını belirten Albayrak,  bir Trabzonlu olarak her zaman derneğin hizmetinde olduğunu belirtti ve  yeni yönetime de  başarılar diledi.

Mimar Hasan Keleş oybirliğiyle başkanlığa seçildi 

Kongrede Divan heyetine tek liste verildi. Mimar Hasan Keleş başkanlığında ki yeni yönetim ise tüm üyelerin oyunu alarak  oy birliğiyle seçildi. Çekmeköy Trabzonlular Derneği’nin yeni   Genel Başkanı Hasan Keleş  de teşekkür konuşmasında ; “Çekmeköy’de Trabzonluların bir araya gelmesinde büyük emek harcayan kurucu başkan Erdal Albayrak’a ve yönetim kuruluna çok teşekkür ederim. Dernekler sivil toplum kuruluşlarının ilk basamağıdır. Birlikteliği, dayanışmayı, yardımlaşmayı, kültürel varlıkları ortaya çıkarıp yaşatma ve geliştirmeyi amaçlarlar. Üyeler ve hemşeriler arasında iletişim kurarlar. Projeler üretir, hayata geçirme çabası gösterirler. Bizler de bu bilincin farkındayız.”  Diye konuştu ve Çekmeköy Trabzonlular Derneği Kurucu Başkanı  Erdal Albayrak ve yönetim kuruluna teşekkür ederek yeni yönetim kurulunun birlikteliği, dayanışmayı, yardımlaşmayı, kültürel varlıkları ortaya çıkarıp yaşatma ve geliştirmeyi amaçlayarak yola devam edeceklerini söyledi. 

Çekmeköy Trabzonlular Derneği Yeni Yönetim Kurulu şu isimlerden oluştu.

Asil Liste (Yönetim Kurulu ) :

Hasan Keleş (Başkan), Adem Soylu, Halil Yakup, Serdar Karaman, Ömer Lütfi Gürsoy ,Özkan Turan, Burhan Damoğlu, Ali Yıldırım, Kadir Akgün

Asil Liste (Denetim Kurulu) :

Recep Yakup, Erdal Albayrak, Ali Kemal Şener

Yedek Liste (Yönetim Kurulu )  :

Temel Egin, Osman Şimşek, Resul Karaman, Meryem Melek Yeşil, M.Kemal Topaloğlu, Aydın Türkmen,Eyüp Sancak, Osman Kandemir, Mehmet Dumanoğlu

Yedek Liste (Denetim Kurulu):

Hakan Keleşoğlu, Cemil Aydın, Ziya Ersin

Biz de gazete olarak Çekmeköy Trabzonlular Derneği Genel Başkanlığına seçilen Mimar Hasan Keleş ve yönetim kuruluna başarı dileklerimizi gönderiyoruz. 

 

Kaynak: ÖZEL HABER
Editör: ZAFER YILDIZ

reklam alanı

YORUMUNUZU BIRAKABİLİRSİNİZ

YASAL UYARI! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen kişiye aittir.

MOBİL UYGULAMAMIZ

HABER ARŞİVİ


Yeşim Demir'le Rüya Yorumu


KÖŞE YAZARLARI

MURAT YILMAZ Dünyanın en güzel duygusu: MutlulukMutluluk istisnasız hep- imizin sahip olmayı arzu- ladığı en güzel hislerden biridir . kimileri için mutluluk çok zorken kimileri için ise çok küçük ayrıntılarda saklıdır . İnsanların huzur içerisinde yaşamaları için mutlaka mutlu bir hayat sürdürmeleri gerekir . Mutlu olmayan in- sanlar hem bedenen hem de zihnen huzursuzluk yaşarlar . Mutluluk bu kadar önem- liyken hepimizin çevresinde onlarca mutsuz insan olmasının sebebi nedir acaba? Galiba insanların mutlu olamama sebeplerinin başında hayattan ya da insanlardan çok şey beklemeleri geliyor. Özellikle günümüz insanının maddiyata çok önem vermesi ve sürekli daha fazlasına sahip olmak istemesi kolay kolay mutlu olamamasına sebep olmakta. Mutluluk kişinin kalbinin kuşlar gibi kanat çırpması, yüzünden kocaman bir gülümsemenin eksik olma- masıdır.Mutlu olan insan, çevresine de ışık saçar. Yaydığı pozitif enerji ile hayatımıza anlam ve güzellik kazandırır. Bazen kazanılan bir sınav, bazen iyi bir haber, bazen sıcacık bir sevgi sözü mutlu olmamızı sağlar. Ama sebebi ne olursa olsun mutluluk, dünyanın en güzel duygusudur. Bu duygu, kişiye cesaret verir, onu alıp başka dünyalara götürür.kişinin özgüvenini yerine getirir. Sürekli neşeli olan, her zaman yüzü gülen insan- ların çok daha uzun bir ömür sürdükleri bilimsel olarak kanıtlanmıştır. Bazı hastalıkların da kederden insana musallat olduğu halk arasında söylenegelir. Mutluluk aslında çoğu insanın zannettiği gibi mad- diyatta gizli değildir . İnsanları mutlu eden birçok şey tamamen ücretsizdir . Mesela sağlıklı olmak, insanın hiçbir hastalığı olmaması ya da sabah kalkıp pencereden tertemiz havayı içine çekmesi bile mutlu olması için yeterlidir . Mutlu olmak için önümüze çıkan her fırsatı değer- lendirmeliyiz . Tabi mutlu olmak kadar mutlu etmek de önemlidir . Başkalarına da her fırsatta iyilik ederek , onlara yardımcı olarak insanları mutlu etmeliyiz.
MURAT YILMAZ
reklam
reklam

sinop web tasarım