reklam
reklam

Sevmek

Köşe Yazarı: SELAMİ BALTAOĞLU   Eklenme Tarihi: 22 Eylül 2022, Perşembe - 22:50   Okunma Sayısı: 17673

Nerede olursan ol seni sevdiğime kendimi şahit gösteriyorum. Her nefes alışımda, Senle tamamlıyorum kendimi, senle çoğalıyorum. Seni bütün zamanların ötesinde seviyorum. Şimdi ve bundan sonra hangi yaşama geçse ruhum, orada da sevmeye devam edecek  Bu kalbim hep seni sevecek biliyorum.

Biz hiç tanışmamışız da, zaten severek doğmuşuz gibi hissediyorum. Kendimi Senden öncesine dair anılarım ne oldu, farkında değilim! Senle tamamlıyorum kendimi, senle çoğalıyorum. Nerede olursan ol, seni hissediyorum. Parmağın kesilse, benim burada canım acıyor. Sana dokunmadan, hiç görmeden bile hislerini anlıyorum. Hangi yemeği yesem, sever misin diye düşünüyorum. Boğazıma diziliyor lokmalar, hep yarısını sana ayırmak istiyorum.her an senin lezzet alıyorum hayattan Seni sevmek, yaşamın hala umut dolu olduğunu hatırlatıyor bana.

İnançlarıma, inadıma, düşlerime sana olan sevgimle sahip çıkıyorum. Bir mucize gibi, bir rüya gibi, sadık bir dost gibi, hep hayatımda kalmanı diliyorum. Ben seni sen olduğun için seviyorum. Seni severek kendimi tamamlıyorum. Bu uzun yaşam yolculuğunda hep yanımda olmanı istiyorum. İyi ve kötü ne varsa yaşanacak, baştan kabul ediyorum. Seni severek daha çok inanıyorum aşka. Ne günah işlemişsem, hepsinin bedelini sende ödemeye razı oluyorum. Ben seni ömrüm gibi seviyorum… Nerede Kaldın sevdiğim sen olmadan nefes almakta zorlanıyor bu aşığın.Gülüşün olmadan korkuyor hayattan ,Sesin olmadan kopuyor yaşamaktan.. ben hep seninle tamamlanıyorum..

reklam

MOBİL UYGULAMAMIZ

HABER ARŞİVİ


Yeşim Demir'le Rüya Yorumu


KÖŞE YAZARLARI

reklam
reklam

sinop web tasarım sinop erkek öğrenci yurdu sinop kız öğrenci yurdu sinop kız yurdu arslan pansiyon sinop