Trafik kazalarına son verilsin

Köşe Yazarı: AYŞEGÜL NEVİN KAPLAN   Eklenme Tarihi: 25 Mart 2019, Pazartesi - 12:43   Okunma Sayısı: 59635

Trafik kazaları birçok ailenin ocağını  söndürdü. Yeter artık dikkatli sürücülerin ellerin den ehliyetine mi alırsınız trafikten mi Men edersiniz  yapın artık .

Yeter insanlara bu  acıları cektirmeye kanın hakkı yok.Birkac kendini bilmez yüzünden evlere ateşler düşüyor.  

Geçen ayda ben ablama yayaya yanmış olan yeşil ışıkta  geçerken araba çarptı. Neymiş efendim kendilerine yanan kırmızı ışığı son anda  fark etmiş. Oldu canım  herkes ışığı son anda farkettim yayaya  çarpın özür dilerim görmedim  oh ne ala.

Ablama çarptığı yetmemiş gibi kadını  yirmi metre sürüklemis. herhalde bizim disimizda dünyada hiçbir toplum yok ki isiksiz yaya gecitlerinde araçlara yayalara yol verilsin.

Bizim ülkemizde  trafik düzeni  yok

Her nekadar trafik memurları kontrol etsem doğru eğitim almadıkları için  yada parayla ehliyet aldıkları için bu Trafik canavarlarinin  önüne geçilmiyor.  

Neden trafik kurallarını ihlal edenlerin yada kazaları neden olanları trafikten men etmiyorlar 

Trafik cezaları caydırıcı olmuyor  cezayı ödeyip yollarına devam esiyorlar.

Trafik kazaları birçok ailenin ocağını söndürdü. Yeter artık dikkatli sürücülerin ellerin den ehliyetine mi alırsınız trafikten mi Men edersiniz yapın artık . Yeter insanlara bu acıları cektirmeye kanın hakkı yok.Birkac kendini bilmez yüzünden evlere ateşler düşüyor. Geçen ayda ben ablama yayaya yanmış olan yeşil ışıkta geçerken araba çarptı. Neymiş efendim kendilerine yanan kırmızı ışığı son anda fark etmiş. Oldu canım herkes ışığı son anda farkettim yayaya çarpın özür dilerim görmedim oh ne ala. Ablama çarptığı yetmemiş gibi kadını yirmi metre sürüklemis. herhalde bizim disimizda dünyada hiçbir toplum yok ki isiksiz yaya gecitlerinde araçlara yayalara yol verilsin. Bizim ülkemizde trafik düzeni yok Her nekadar trafik memurları kontrol etsem doğru eğitim almadıkları için yada parayla ehliyet aldıkları için bu Trafik canavarlarinin önüne geçilmiyor. Neden trafik kurallarını ihlal edenlerin yada kazaları neden olanları trafikten men etmiyorlar Trafik cezaları caydırıcı olmuyor cezayı ödeyip yollarına devam esiyorlar. Trafik kazasız ince sağlıklı günler dileğiyle huzurlu ve mutlu kalın. Trafik kazasız ince sağlıklı günler dileğiyle  huzurlu ve mutlu kalın. %MCEPASTEBIN%

reklam

MOBİL UYGULAMAMIZ

HABER ARŞİVİ


Yeşim Demir'le Rüya Yorumu


KÖŞE YAZARLARI

reklam
reklam